Rukometaši Slobode slavili pobjedu u Doboju

Rukometaši Slobode vratili su se na pobjednički kolosijek pa su u Doboju savladali Slogu rezultatom 23:26 (10:13).

Zanimljvo je da od početka susreta domaći tim nijednom nije vodio, a samo su dva puta izjednačili rezultat. Izabranici Siniše Markote poveli su 0:3, potom 3:7 u 15. minuti, a u tom stilu nastavili su do kraja poluvremena – 10:13.

Iako su domaći igrači silovito su krenuli u nastavku, te uspjeli izjdnačiti rezultat na 14:14 u 34. minuti, vrlo brzo su Bečić, Suhonjić i ostali, vratili razliku za mirniju završnicu.

U redovima Slobode Bečić je postigao ukupno 9 golova, Suhonjić 6, Ovčina 4, Barjaktarović i Bubić po 3, te Pavlak 1 gol.

U ekipi Sloge Tulendić je zabio 6 golova dok su po 5 postigli Đurđević i Stanković.