Rukometaši Slobode i Izviđača remizirali u Mejdanu rezultatom 26:26

Večeras je u SKPC Mejdan u Tuzli odigran derbi susret 14. kola Premijer lige BiH gdje su snage odmjerile RK Sloboda i RK Izviđač CO.

Rezultat na poluvremenu bio je 12:11 za Slobodu, a nakon uzbudljivih 60 minuta derbija rezultat je glasio 26:26.

• Najefikasniji u redovima Slobode bili su Edin Klis sa deset, Alen Ovčina sa osam i Eldin Vuković sa četiri postignuta gola.

• Najviše pogodaka u ekipi Izviđača postigli su Milan Vukšić sedam, dok su Domagoj Alilović i Mladen Bošković postigli po četiri pogotka.

• U narednom kolu ekipa Slobode gostuje u Gornjem Vakufu/ Uskoplju ekipi Sloge, dok Izviđač dočekuje Krivaju iz Zavidovića.