Rukometaši BiH poraženi od Crne Gore u prijateljskoj utakmici

Rukometaši Bosne i Hercegovine poraženi su danas u prijateljskoj utakmici odigranoj u Podgorici od selekcije Crne Gore rezultatom 21:18.

Utakmica nije ponudila veliki broj golova, igrale su se tvrde odbrane, a Crnogorci su uglavnom tokom čitavog susreta imali rezultatsku prednost.

Domaći rukometaši su se značajnije rezultatski odlijepili krajem prvog poluvremena kada su serijom 4:0 došli do vodstva od 11-7, da bi Zmajevi uspjeli do kraja postići jedan pogodak, pa je prvo poluvrijeme završeno 11:8 za Crnogorce, piše Oslobođenje.

U drugom poluvremenu rukometaši Crne Gore su uspješno održavali rezultatsku prednost i na kraju slavili pobjedu rezultatom 21:18.

Najefikasniji u redovima naše selekcije bili su Vladimir Vranješ i Srđan Predragović sa po 4 postignuta gola, dok je na golu briljirao Benjamin Burić sa fantastičnih 18 odbrana.

Sutradan, sa početkom u 16:30h na programu je i drugi meč ove dvije selekcije. (Tuzlanski.ba)