Primera: Šišmišima bod protiv Barcelone (VIDEO)

Debi Gary Nevilla na klupi Valencije čekat će do srijede, Englez je meč protiv favorizovanih Katalonaca posmatrao sa tribina. Šišmiši su u samoj završnici došli do boda.

Blaugrana je došla u vodstvo golom Suareza na asistenciju Messija u 59. minutu. Za konačnih 1-1 pogodio je Santi Mina četiri minute prije kraja utakmice. Uprkos neriješenom rezultatu, Barcelona je lider prvenstva.

Tablice vam donosi SofaScore – rezultati uživo

Na  Nuevo Los Cármenesu, Atletico Madrid je golovima Godina i Griezmanna savladao Granadu na gostovanju. Dok je Real Madrid na Bernabeu ubjedljivo sa 4-1 upisao pobjedu protiv Getafea. Za Madrižane su pogađali Benzema, Bale i Ronaldo, a jedni gol za goste djelo je Alexisa. (Tuzlanski.ba)

Valencia vs Barcelona 1 – 1 Goal Luis Suarez 5… by alex-percec