Vikend na Telexu: Pogledajte kako je bilo na četvrtom “Pan 3 na 3” turniru ulične košarke (VIDEO)

Odlične partije, zakucavanja preko automobile, djevojaka…

Košarkaški teren Telex proteklog vikenda bio je najposjećenije mjesto u Tuzli. Četvrti “Pan 3 na 3”, najpoznatiji turnir ulične košarke u regiji na jednom mjestu okupio je brojne Tuzlake i Tuzlanke, zaljubljenike u košarku, ali i veliki broj timova koji su se takmičili za titulu najboljih. Sunčana nedjelja je protekla u znaku vrhunske košarke, a za nagrade se borila 31 ekipa.

Nakon dva dana uzbudljive igre, najbolja je bila ekipa “Aluplastik Živinice”, u sastavu Rusmir Grošić, Ado Korkutović, Zlatko Golijanin i Denis Mešetović, koja je osvojila 4.000 KM. U finalu su savladali ekipu “Plava poliklinika” rezultatom 21:18, te su drugoplasirani osvojili 2.000 KM.

Tribine su bile ispunjenje do posljednjeg mjesta, a atmosfera je došla do usijanja prilikom takmičenja u tricama i zakucavanju. Pobjednik oba takmičenja bio je Srđan Gavrić, koji je osvojio 600 KM. On je loptu u koš zakucavao preko parkiranog automobila, tri djevojke, te publiku ostavljao bez daha.

U video prilozima pogledajte dio atmosfere sa najpoznatijeg turnira ulične košarke u regiji.