Srijeda, 23. Oktobar 2019.
Tuzlanski.ba logo
Preuzmite sliku

Uspješno završen Međunarodni stonoteniski turnir u Tuzli (FOTO)

Proteklog vikenda u velikoj dvorani ‘SKPC Mejdan’ u Tuzli uspješno je organizovan Međunarodni stonoteniski turnir pod nazivom ‘02. Oktobar, Dan Grada Tuzla-Joola Cup 2019’.

Na turniru je učešće uzelo blizu 250 takmičara koji su nastupili u ukupno 10 kategorija. A domaćin STK ‘Kreka’ se pobrinuo da dvodnevni Međunarodni turnir protekne u najboljem redu. Ovo je ujedno bilo i prvo veliko takmičenje u stonom tenisu u Tuzli.

Ideja, organizatora ovog takmičenja je da turnir postane tradicionalan sa učešćem što većeg broja zemalja i takmičara.

U kategoriji najmlađih kadeta postignuti su sledeći rezultati:

1. Kožul Andrej STK “Kreševo” iz Kreševa

2. Muratović Adi STK “Kreka” Tuzla

3. Vesović Nikša STK “Banja Luka” iz Banja Luke

3. Kolak Ante STK “Cibalia” Vinkovci

U kategoriji mlađih kadeta :

1. Zijadić Benjamin STK “Aladža” Sarajevo

2. Marjanović Gabrijel STK “Vodovod Osijek” iz Osijeka

3. Hanić Azur STK “Kreka” Tuzla

3. Bjelajac Nikola STK “Prijedor” iz Prijedora

Kadeti:

1. Pejić Dario STK “Borac” Banja Luka

2. Pandurević Vladimir STK “Banja Luka”

3. Smiljković Branislav STK “Napad” Kruševac

3. Marjanović Gabrijel STK “Vodovod-Osijek” iz Osijeka

Juniori:

1. Pejić Dario STK “Borac” Banja Luka

2. Pandurević Vladimir STK” Banja Luka”

3. Kamenjaš Hamza STK “Hašim Spahić” Ilijaš

3. Šećibović Adin STK ” Mladost” Zenica

Seniori:

1.Konjić Edin STK “Mladost” Zenica

2. Marcetić Siniša STK “Spin” Banja Luka

3. Mujičić Emir STK “Banja Luka” Banja Luka

3. Zahirović Kenan STK “Mladost” Zenica

Djevojke su ostvarile sledeći poredak:

Najmlađe kadetkinje:

1.Vukovac Elena STK “Vodovod Osijek” iz Osijeka

2. Sladoje Ana STK “Kreševo” iz Kreševa

3. Knežević Slađana STK” Selenča” iz Srbije

3. Đulović Nađa STK “Kreka” Tuzla

Mlađe kadetkinje:

1. Ban Martina HASTK “Mladost” Zagreb

2.Šimunović Marija STK “HT Eronet” Mostar

3. Đulović Nađa STK “Kreka” Tuzla

3. Koporčić Iva HASTK “Mladost” Zagreb

Kadetkinje:

1.Radak Sara STK “Pan-Kopča” Novi Sad

2. Subašić Enra STK “Spin 2012” Sarajevo

3. Zlotrg Ajna STK “Vitez ” Vitez

3. Mešan Merjem STK “Bugojno” iz Bugojna

Juniorke:

1. Lovrić Ema STK “Kreka” Tuzla

2. Gnjatić Marija STK “Prijedor” iz Prijedora

3. Mališ Marija STK”Perućica” Foča

3. Biogradlić Džana STK “Spin 2012” Sarajevo

Seniorke:

1. Bušatlić Belma STK “Aladža/Hašim Spahić”

2. Marković Snežana STK “Spin 2012” Sarajevo

3. Biogradlić Džana STK “Spin 2012” Sarajevo

3. Mešetović Harisa STK “Aladža/Hašim Spahić”

Osvajači najsjajnijih odličja su pored trofeja dobili i vrijednu sportsku opremu, dok su za seniore bile obezbijeđene vrijedne novčane nagrade.

STK ‘Kreka’ zahvaljuje se svim učesnicima na odzivu, Gradu Tuzla na podršci kao i brojnim sponzorima na doprinosu da se organizuje ova lijepa sportska priča koja je okupila veliki broj stonotenisera i stonoteniserki.

Tuzlanski.ba možete pratiti i putem aplikacija za Android i iPhone mobilne uređaje

Ključne riječi: , ,