Utorak, 19. Marta 2024.

Pogledajte kako je komentator na HRT-u ispratio Lanino zlato: “Kakav rezultat, kakvo plivanje”

Ponos Bosne i Hercegovine Lana Pudar osvojila je danas zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Rimu u disciplini 200 metara delfin stilom.

Ovo je drugi put u svega nekoliko dana da je Lana osvojila medalju u Rimu na Evropskom prvenstvu, a ona na 100 metara delfin stilom bila je bronzanog sjaja.

Osim fantastičnog nastupa naše Lane, Bosance i Hercegovce je oduševila i reakcija komentatora HRT-a koji je prenosio finalnu trku.

On je prije, za vrijeme i nakon trke ‘sipao’ hvalospjeve na račun naše Sirene.

“Kakav rezultat, kakvo plivanje. Od samog starta krenula je u nevjerovatnom tempu, niko to nije mogao pratiti. Pomela je konkurenciju. Ponavljam, ima svega 16 godina”, govorio je hrvatski komentator.