Klub Lane Pudar: Ovo je najbolji rezultat u historiji bh. plivanja na SP, a tek smo počeli

Lana Pudar (16) osvojila je šesto mjesto u disciplini 200 metara delfin na Svjetskom seniorskom prvenstvu u Budimpešti.

Ovo je najbolji rezultat bh. plivanja u historiji na svjetskim prvenstvima u velikom bazenu, a oglasio se i njen plivački klub “Orka”.

Lana Pudar je upravo završila svoju finalnu utrku u disciplini 200m delfin, osvojivši šesto mjesto s vremenom 02:07.85.

Ovo je najbolji rezultat u historiji bh. plivanja na svjetskim prvenstvima na velikim bazenima.

Kapa do poda Lani i njenom timu i idemo dalje. Tek smo počeli.

P.S. A valja sada i regeneracijski trening odraditi”, poručili su iz kluba naše sjajne plivačice.