Subota, 20. Aprila 2024.

Hrvatska: Sudija ‘mrtav’ pijan teturao parketom pa ga izveli iz teretane

Delegat nije imao druge nego ga istekom trećeg seta poslati na hlađenje izvan dvorane

Odbojkašice Rijeke bile su bolje od debitantica iz Karlovca na njihovom parketu u 4. kolu Superlige s 3:1 u setovima, ali osim o pobjedi gostujućih odbojkašica, nakon susreta najviše se pričalo o jednom neskavidašnjem incidentu.

Naime, riječ je o linijskom sudiji koji je na prethodno spomenutu utakmicu došao ‘mrtav’ pijan. Teturao je na sve strane u vidno alkoholiziranom stanju, da bi u jednom trenutku čak i pao nasred terena.

Delegat nije imao druge nego ga istekom trećeg seta poslati na hlađenje izvan dvorane. Kako je sve izgledalo pogledajte u video isječku.

Ključne riječi: , , , ,