Ema Lovrić najbolja u Varaždinu: Do prvog mjesta savladala tri igračice Hrvatske reprezentacije

Protekli vikend u varaždinskoj gradskoj sportskoj dvorani Arena, u organizaciji STK Varaždina, održano je 49. otvoreno prvenstvo Varaždina u stonom tenisu za mlađe kategorije.

Ovogodišnje izdanje održano je četrnaesti put pod imenom Memorijal Mirko Abramović. U 8 kategorija nastupilo je preko 450 takmičara iz Austrije, Slovenije, BiH i Hrvatske.

Ema Lovrić u svojoj prvoj godini juniorki osvojila vema jak turnir Varaždinu gdje je na putu do prvog mjesta savladala tri igračice Hrvatske reprezentacije.

U 1/4 finalu Ema je savladala Tenu Kovačec rezlutatom 3:1,u 1/2 finala Striga Ivona sa 3:0 i u finalu je bila bolja od Alviž Gabrijela sa 3:0.