Bravo djevojke: BiH “razbila” Španiju sa 3:0

Ženska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine ostvarila je pobjedu protiv Španije u CEV Zlatnoj ligi.

Naše dame su slavili u gostima sa ubjedljivih 3:0, te se tako revanširale Furiji za poraz iz Tuzle (1:3) na startu ovog takmičenja.

U prvom setu BiH je slavila sa 25:16, u drugom je bilo 25:18, dok su u trećem naše djevojke slavile sa 26:24.

Prvo mjestu u našoj grupi drži Francuska koja je dva puta savladala BiH i jednom Španiju (imaju još jedan meč protiv Furije 11. juna).

Muška reprezentacija BiH u odbojci gostovala je kod Albanije gdje je poražena sa 0:3. Domaći su dominirali u sva tri seta i zasluženo su pisali trijumf (25:16, 25:17, 25:21).