Petak, 19. Aprila 2024.

Bosna Kompred sa 9:6 bolja od Klanca iz Brčkog

U okviru trećeg kola Prve Futsal lige FBiH ekipa MNK “Bosna Kompred” ugostila je MNK “Klanac” iz Brčkog i zabilježila vrijednu pobjedu rezultatom 9:6.

MNK Klanac u goste Bosni Kompred došao je nakon dvije vezene pobjede u prva dva kola Prve Futsal lige FBiH.

Domaći malonogometaši od samog početka sa dosta motivacije ušli su u utakmicu i zahvaljujući organizovanoj igri uspjeli su doći do značajne prednosti od 5:0.

U nastavku utakmice i gosti dolaze do svojih pogodaka pa se tako na poluvrijeme odlazi kod rezultata 8:2 za Kompred.

U drugom poluvremenu domaći igrači prave nekoliko prekršaja što je gostima omogućilo da udarcima sa deset metara smanje rezultatski zaostatak ali nedovoljno da izbjegnu i prvi poraz.

Na kraju je konačan rezultat glasio Bosna Kompred – Klanac 9:6.

“Najvažnije da su nova tri boda tu. Odmah se okrećemo Kup utakmici kada nas već u srijedu čeka utakmica na domaćem parketu protiv MNK “Žepče”. Današnjem protivniku se zahvaljujemo na veoma fer, sportskoj i korektnoj utakmici i želimo im dosta sreće u nastavku sezone” – poručili su iz MNK “Bosna Kompred”.