Utorak, 16. Aprila 2024.

Odlična forma: Pogledajte golove Višće i Đurića u klupskim dresovima (VIDEO)

Naši reprezentativci pokazuju izvrsnu formu u svojim klubovima što je razlog više za optimizam u utakmicama baraža protiv neugodne selekcije Irske.

U meču 8. kola turske Superlige, fudbaleri Osmanlispora poraženi su na svom terenu od Istanbula rezultatom 0:3.

Igrala se 67. minuta kada je naš reprezentativac Edin Višća prelijepim golom iz slobodnog udarca udvostručio prednost Istanbula.

Višća je na terenu proveo svih 90 minuta u momčadi Istanbula, a ovo mu je bio četvrti gol u sezoni i trenutno je najbolji strijelac svog tima.

Nakon što je u kvalifikacionim duelima protiv Kipra i Velsa ušao sa klupe i dva puta pogodio za našu selekciju, Milan Đurić je sinoć nastavio golgeterski niz i postigao gol za momčad Cesene.

Đuriću je ovo bio prvi gol ove sezone u italijanskoj drugoj ligi. Konačnih 5:1 za Cesenu postavio je Kone u 86. minuti meča.