Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine započela je pripreme za predstojeće kvalifikacione duele.
Reprezentacija Bosne i Hercegovine okupila se danas na Ilidži, gdje je u večernjim satima održan i prvi trening u sklopu priprema za predstojeće kvalifikacione utakmice protiv selekcija San Marina i Austrije.
Trening je obavljen na stadionu "Asim Ferhatović Hase", a selektoru su na raspolaganju bili svi pozvani fudbaleri, što je dodatno obradovalo stručni štab jer ekipa ulazi u završnu fazu priprema u kompletnom sastavu.
U naredna tri dana Zmajevi će trenirati od 17:30 sati – sutrašnji termin ponovo je zakazan na Koševu, dok će naredna dva dana treninzi biti održani na stadionu Grbavica.
Prvi ispit bh. fudbaleri imaju već u subotu, kada gostuju selekciji San Marina. Utakmica se igra s početkom u 20:45 sati.
