Četvrtak, 18. Aprila 2024.

Žižović nakon nove pobjede Slobode: Moramo ostati na zemlji i pripremiti se za Leotar

“Imamo šest dana do naredne utakmice, ali ne smije nas ovo ponijeti…”

FK Sloboda je stigla do druge pobjede u drugom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine. Crveno-crni su savladali Radnik sa 2:1, a nakon utakmice izjavu je za Arenasport dao Mladen Žižović.

Vezano | Odličan start sezone: Beganović i Kurtalić donijeli tri boda Slobodi u Bijeljini

“Mislim da smo bili slabi, pogotovo u prvom poluvremenu, ne smijemo tako igrati. Bili smo spori u veznom redu, nismo imali rješenja. Imali smo sretnu okolnost, da Radnik promaši čist zicer. Malo smo u drugom poluvremenu dodali gas, mislim da smo bili bolji taman za taj jedan gol. Uspjeli smo na čelu sa iskusnim igračima u zadnjoj liniji da ne dopustimo Radniku da ne izjednači u finišu, kada je Radnik uspio da nas pritisne. Čestitam ekipi, čestitam i Radniku na fer i korektnoj igri, a mi moramo biti još malo bolji. Imamo šest dana do naredne utakmice, ali ne smije nas ovo ponijeti, moramo ostati na zemlji”, rekao je Žižović.