Željezničar i Velež remizirali u slavljeničkoj atmosferi na Grbavici

Željezničar i Velež su večeras u susretu devetog kola Premijer lige BiH odigrali 0:0 na Grbavici.

Tribine stadiona Grbavice bile su ispunjene gotovo do posljednjeg mjesta, a navijači Plavih su priredili sjajnu atmosferu uoči sutrašnjeg 100. rođendana kluba.

Slavlje je moglo biti upotpunjeno i pobjedom, ali Željezničar nije iskoristio penal u drugom poluvremenu.

Igrala se 73. minuta kada je Juričić sa bijele tačke šutirao visoko preko gola Veleža.

Pred sami kraj susreta Anđušić je imao veliku šansu za goste, ali njegov udarac odlazi pored gola.

Velež je trenutno petoplasirani sa 12 bodova, dok Željo zauzima šesto mjesto sa bodom manje.

Već u srijedu Željo igra najveći bh. derbi protiv Sarajeva, a Velež će na svom terenu dočekati Borac.