Vlado Jagodić: “Tvrdim da igrača poput Ahmetovića nema u Premijer ligi” (VIDEO)

Fudbaleri Slobode u okivru 4. kola BHT Premijer lige na stadionu Tušanj u Tuzli pred oko 3.000 gledalaca podijelili su bodove sa ekipom Borca iz Banjaluke a rezultat je glasio 1:1.

Iako je Sloboda svih 90 minuta imala više od igre i terensku inicijativu gosti su poveli u 53 minuti golom Jovića da bi Ahmetović 11 minuta kasnije poravnao rezultat.

Šef stručnog štaba Borca Vlado Jagodić nakon meča novinarima je kazao kako je zadovoljan osvojenim bodom.

Moja ekipa je dosta mlada, trebalo je izdržati pritisak koji je danas Sloboda napravila. U nekim situacijama imali smo i dosta sreće, međutim pred kraj utakmice imali smo priliku i za pobjedu što nebi bilo realno” – kazao je Jagodić koji je posebno pohvalio strijelca gola za Slobodu Ahmetovića.

Tvrdim da igrača poput Ahmetovića nema u Premijer ligi, koji uz Zebu predstavlja veliku opasnost za protivnika” – dodao je trener Borca.

• ahmetovic-sloboda3
  • Trener Crveno-crnih Husref Musemić nakon utakmice nije bio toliko razočaran igrom koliko rezultatom.

Mislim da danas nismo imali sportske sreće, nismo uspjeli iskoristiti svoje šanse” – kazao je Musemić. (Tuzlanski.ba)