Višća i Bajić pogađali za novu pobjedu: Basaksehir čvrsto na prvom mjestu u Turskoj (VIDEO)

U posljednjem meču 13. kola turskog prvenstva vodeći Basaksehir upisao je novu pobjedu u gostima kod Goztepea.

Basaksehir je slavio rezultatom 2:0, a glavni akteri pobjede bili su bh. internacionalci Edin Višća koji je sa bijele tačke u 9 minuti doveo svoj tim u vodstvo od 1:0.

Konačan rezultat od 2:0 u korist Basaksehira postavio je Rijad Bajić u 73 minuti.

Nakon 13, odigranih kola u Turskoj Basaksehir je lider prvenstva sa 30 osvojenih bodova uz dvet pobjeda, tri remija i samo jednim porazom što ih drži ispred turskih velikana Galatasaraya i Bešiktaša.

Basaksehir sa klupe predovdi bivši selektor Turske reprezentacije Abdullah Avcı kojem sjajno ide ove sezone i ako njegov tim uspije držati ovakav tempo i u nastavku prvenstva biće sasim sigurno najozbiljniji kandidat da osvoje naslov prvaka Turske.