Velika radost u kući Edina Džeke nakon postignutog gola u posljednjoj minuti

Roma je danas u susretu četvrtog kola italijanske Serije A pobijedila u gostima Bolognu sa 2:1, a kapiten naše fudbalske reprezentacije Edin Džeko je postigao pobjedonosni gol u 93. minuti

Kolarov je doveo Romu u vodstvo u 49. minuti, da bi pet minuta kasnije Sansone iz penala poravnao na 1:1.

Gosti su od 85. minute igrali bez isključenog Mancinija, ali Edin Džeko je u 93. minuti na ubacivanje Pellegrinija pogodio i donio tri boda Romi. Edin je proveo svih 90 minuta na terenu te zaradio žuti karton. Džeki je ovo bio treći ligaški gol ove sezone, a jedan je dodao u grupnoj fazi Evropa lige.

Utakmica Bologna – Roma na TV ekranu gledala se i u domu Edina Džeke u Rimu gdje nakon gola u posljednjim trenucima utakmice nastala prava euforija.

Edinova supruga Amra i njihova djeca Una i Dani od kuće navijali, o čemu svjedoči i video koji je Amra objavila na svom Instagram profilu. (Tuzlanski.ba)

Ključne riječi: , , , , , ,