Četvrtak, 18. Aprila 2024.

Velež i Široki Brijeg u Mostaru remizirali

U prvom susretu 17. kola nogometne Premijer lige BiH Velež i Široki Brijeg u Mostaru su podijelili bodove odigravši 1:1.

Nakon prvog poluvremena u kojem je nešto bolji dojam ostavila domaća momčad Široki je poveo na samom početku drugog dijela.

U 47. minuti Veležova obrana izgubila je loptu na svojoj polovici, Ivan Ikić ju je prihvatio i šutom iz voleja s 20 metara pogodio za 0:1. Uslijedila je opsada gostujućeg gola, a “Rođeni” su do izjednačenja došli u 87 minuti. Lopta se nakon slobodnog udarca odbila do Nemanje Anđušića, koji je s pet metara pogodio za konačnih 1:1.

Na ljestvici Premijer lige BiH Široki Brijeg je sada četvrti s 24 boda. Ispred su samo Zrinjski s 39, Tuzla City s 32 i Sarajevo s 25 bodova.

Velež je na polovici prvenstva deseti, jedno mjesto iznad zone ispadanja, s 15 bodova. (Fena)