Četvrtak, 25. Aprila 2024.

U posljednjem 33. kolu Premijer lige BiH Sloboda poražena u Bijeljini od Radnika

Današnja pobjeda protiv Slobode, ekipi Radnika daje nadu za Evropom uzimajući u obzir da četvrtoplasirani Željezničar nije dobio licencu za nastupe

Tim iz Bijeljine generalno je imao jako dobru sezonu i sakupio je 44 boda na kraju, te se našao odmah iza “velike četvorke”, dok je Sloboda turbulentnu sezonu okončala na osmom mjestu sa 38 bodova, iako je u jednom trenutku bilo govora o Evropi.

Bez pogodaka je okončano prvo poluvrijeme u Bijeljini. Jedini pogodak postignut je u 74. minuta kada je Irfan Hadžić postigao gol za 1:0 i na kraju zasluženu pobjedu Radnika.

Bijeljinski klub sada iščekuje rezultate Drugostepene komisije za licenciranje i ukoliko Željezničar ponovo ne dobije licencu, onda će Radnik igrati Evropu. (Tuzlanski.ba)