Utorak, 23. Aprila 2024.

U generalnoj provjeri Sloboda na Tušnju remizirala sa Slogom iz Doboja

Sloboda je u generalni pred početak nove sezone na Tušnju remizirala protiv Sloge iz Doboja rezultatom 1:1.

Sloboda je potpuno dominirala posjedom lopte u prvom poluvremenu, tim Mladena Žižovića imao je dvije prilike koje nisu uspjeli iskoristiti Beganović i Predragović.

U 40. minuti meča hladan tuš na Tušnju, gosti koriste jednu grešku na sredini terena, a brzu kontru golom kruniše Starčević za vodstvo Sloge.

Domaći tim na samom otvaranju drugog poluvremena dolazi do izjednačenja. Amar Beganović dobro ubacuje, a Fedor Predragović je ovog puta precizan za izjednačenje rezultata na 1:1.

Pritiskala je Sloboda zadnju liniju Sloge i u nastavku ali se rezultat nije mijenjao.

Sloboda narednog vikenda prvenstvo počinje utakmicom protiv Rudara iz Prijedora na stadionu Tušanj.