Tuzla City poražen na gostovanju u Trebinju

Ubjedljiva pobjeda Leotara protiv tuzlanskog tima

Leotar je u 17. kolu m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine deklasirao Tuzla City, a konačan rezultat utakmice je bio 4:0 za domaće.

Vezano | U Tuzla Cityu sumnjaju u regularnost: Da li je unaprijed određen pobjednik utakmice u Trebinju?

Domaći su poveli već u drugoj minuti utakmice preko Dejana Uzelca da bi u 26. mrežu gostiju zatresao Mahir Karić, a  rezultat prvog dijela je u 31. minuti postavio Boban Georgiev. Konačan rezultat utakmice postavio je David Čavić u 51. minuti utakmice.

Trebinjci su sa ova tri boda pobjegli iz zone ispadanja, sada se nalaze na devetom mjestu na tabeli sa 18 bodova dok je Tuzla City sedma sa 21 bodom.