Tuzla City golom Ramića u 90. minuti stigla do pobjede nad Krupom

U posljednjoj utakmici drugog kola Premijer lige BiH Tuzla City je savladala Krupu minimalnim rezultatom 1:0.

Domaći su do pobjede došli u samom finišu utakmice kada je mrežu Krupe zatresao Ramić za 1:0.

Prvih 45 minuta na Tušnju ponudilo nam je nezanimljivu fudbalsku predstavu. Istina, igralo se u visokom ritmu, no niti su domaćini niti gosti uopšte došli u šanse da zatresu mrežu.

Jedino vrijedno spomena bio je šut Adnana Džafića u 6. minuti, te kontrapokušaj Stefana Nikolića iz Krupe čiji udarac glavom šalje loptu kraj desne stative domaćina. Bila je ovo ujedno i najbolja prilika u prvom poluvremenu koje je okončano bez golova.

U nastavku meča Tuzla City je krenula konkretnije po pogodak. Prilike su se nizali ali golova nije bilo.

U posljednjih 10 minuta Nalić je otvorio sve napadačke karte. Na terenu su zajedno zaigrali Ubiparip, Ramić, Badji, uz ofanzivne veznjake Džafića, Beganoviča i Nukića.

U 90. minuti nakon centaršuta u šesnaesterac, najprisebniji u skoku je Ramić koji glavom matira Kolaka za vodstvo Tuzle 1:0 i ispostavit će se konačan rezultat ovog meča te prvu pobjedu u M:tel Premijer ligi BiH. (Tuzlanski.ba)