Talijanski mediji: Džeko i Onana su se zagrlili i uz osmijeh riješili nesporazum

Inter je u srijedu savladao Porto sa 1:0 u prvom meču osmine finala Lige Šampiona, a duel je obilježio verbalni sukob našeg Edina Džeke i golmana milanskog tima Onane.

Pred sami kraj prvog poluvremena Onana i Džeko su imali žestok verbalni okršaj, a situaciju je smirio turski veznjak Hakan Calhanoglu.

Talijanski mediji pišu da su Onana i Džeko riješili nesporazum te da su se na kraju i zagrlili.

“Na kraju utakmice, golman i napadač su riješili nesporazum. Zagrlili su se i uz osmijeh riješili problem koji su imali,” piše Corriere dello Sport i dodaje:

“Iskra je planula jer su i jedan i drugi bili jako uzbuđeni i željeli pobjedu pod svaku cijenu.”

Inače, Inter je do trijumfa nad Portom stigao golom Lukakua.

Džeko je utakmicu počeo od prve minute, a zamijenio ga je upravo Lukaku u 57. minuti susreta.

Revanš susret igra se 14. marta u Portu kada ćemo saznati putnika u četvrtfinale.

Spomenimo da Inter u nedjelju od 12,30 sati igra protiv Bologne utakmicu talijanske Serije A.