Utorak, 23. Aprila 2024.

Susret bez pobjednika: Tuzla City i Sarajevo remizirali na Tušnju

Utakmicom Tuzla City-Sarajevo na Tušnju zvanično je otvoreno 29. kolo Premijer lige BiH. Susret je okončan bez pobjednika rezultatom 1:1.

Gosti iz Sarajeva su poveli golom Zinedina Mustedanagića u 22. minuti, a Tuzla City je izjednačio pogotkom Adnana Džafića u 43. minuti susreta.

Sudija Dragan Petrović isključio je u 49. minuti meča Mirka Oremuša nakon jednog žestokog starta nad Augustinom Doffom.

Oremuš je neoprezno startovao nad Doffa. Petrović mu je odlučio pokazati crveni karton i Sarajevo je ostalo sa igračem manje na iznenađenje gostiju.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao pa su Tuzla City i Sarajevo na Tušnju podijelili bodove.

Selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine Ivaylo Petev posmatrao je susret na Tušnju. (Tuzlanski.ba | Foto: Blicko Junior)