Jedinstvo i Čelik odigrali meč bez golova, sudija iz Travnika skrenuo pažnju na sebe.
Suđenje Kristijana Sučića iz Travnika tokom susreta Prve lige FBiH između bihaćkog Jedinstva i Čelika u centru je pažnje. Susret je okončan rezultatom 0:0.
Na društvenim mrežama izdvojena je jedna diskutabilna odluka s današnje utakmice kada je dosudio nevjerovatan faul u korist gostiju iz Zenice u sudijskoj nadoknadi.
Domaći su s pravom bili nezadovoljni suđenjem pomenutog arbitra, koji je uz pratnju specijalaca napustio travnjak u Bihaću.
Ovakve scene i prizori nažalost nisu nikakva velika novost za niže rangove bh. fudbala.