Stravična povreda Fernanda Torresa (VIDEO)

Nakon zračnog duela s igračem Deportiva Torres se onesvjestio, a odmah mu je većina igrača priskočila u pomoć. Hitno je prevezen u bolnicu.

Atletico Madrid je u 25. kolu Primere odigrao 1:1 na gostovanju kod Deportiva La Corune, no utakmica je ostala u drugom planu zbog povrede glave Fernanda Torresa.

Naime, napadač Atletica nakon duela s Bergantinosom u 85. minuti glavom je direktono udario od teren, te se onesvijestio, nakon čega je odmah većina igrača priskočila u pomoć.

I doktori su odmah utrčali u teren, a dio igrači Atletica u nevjerici je promatrao što se događa s Torresom, a neki su i zaplakali. Torres je iznesen na nosilima, a kasnije je ustavljeno da ima potres mozga. Njegov agent je potvrdio da je u bolnici, gdje će provesti i noć, ali  da je stabilno.

Inače, Deportivo je poveo golom Andonea u 13. minuti, da bi bod Atleticu spasio Griezmann u 68. minuti.