Utorak, 23. Aprila 2024.

Strašna scena na utakmici Lokomotive i Gorice: Golman izgubio svijest, napustio teren na nosilima

Na meču Lokomotive i Gorice povredu je doživio golman Ivan Banić, koji je iznesen s terena u 93. minutu.

U okviru 32. kola Hrvatske nogometne lige, snage su odmjerile ekipa Lokomotive i Gorice, piše Tuzlanski.ba.

Utakmica je završena rezultatom 2:2, a gol za izjednačenje je u zadnjem minutu postigao Matuš Vojtko.

Međutim, strašna scena obilježila je zadnjih nekoliko minuta utakmice.

Golman Gorice izgubio je svijest u sudaru sa saigračem, koji ga je u prolasku zakačio nogom u glavu.

Jedan od igrača mu je odmah ukazao pomoć, a potom su na teren ušli i liječnici koji su ga nakon tri minute iznijeli s terena na nosilima.