Strahovit početak Zmajeva: Odlični Višća i magični Pjanić za vodstvo 2:0 (VIDEO)

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine vodi protiv Grčke rezultatom 2:0 nakon prvog poluvremena.

Edin Višća je u 10. minuti doveo Zmajeve u vodstvo kada se najbolje snašao u kaznenom prostoru i matirao Odysseasa Vlachodimosa za 1:0.

Haris Duljević je srušen na 30 metara od protivničkog gola. Vlachodimos je potcijenio Miralema Pjanića i stavio samo jednog igrača u živi zid.

Fenomenalni Pjanić je taj poklon iskoristio, snažno šutirao u svom stilu i grčki golman nije imao nikakve šanse, te je samo pogledom ispratio loptu u gol. (Tuzlanski.ba)