Srijeda, 24. Aprila 2024.

Srbija i Švicarska odigrali najluđe poluvrijeme na Mundijalu

Srbiji odgovara samo pobjeda u ovom duelu, uz uslov da Kamerun ne pobijedi Brazila s istom ili većom gol razlikom nego oni Švicarce. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 2:2.

Reprezenatcije Srbije i Švicarske večeras u direktnom duelu odlučuju ko će u osminu finala Svjetskog prvenstva u Kataru.

Već nakon 20 minuta vidjeli smo prvi gol. Zabili su Švicarci. Sjajno je pogodio Xherdan Shaqiri.

• No, Srbije se nakon samo sedam minuta uspjela vratiti. Aleksandar Mitrović je majstorski pogodio za izjednačenje, 1:1.

Već u 35. minutu potpuni preokret, Vlahović pogađa za vodstvo Srbije od 2:1!

I onda kada se činilo da će Srbija na poluvrijeme otići s golom prednosti, Embolo zabija za 2:2!

Podsjećamo, Srbiji odgovara samo pobjeda u ovom duelu, uz uslov da Kamerun ne pobijedi Brazila s većom gol razlikom. Tamo je nakon 45 minuta rezultat onaj početni, 0:0.