Spektakularan susret Veleža i Širokog Brijega: Remizirali rezultatom 4:4

Ekipe Veleža i Širokog su u Gabeli odigrale spektakularan susret u okviru 18. kola Premijer lige BiH, a konačan rezultat glasio je 4:4.

Velež je poveo u 12. minuti preko Dejanovića, da bi Ikić u 26. minuti pogodio za 2:0.

Izabranici Amara Osima su do kraja prvog poluvremena zabili još jedan gol, a strijelac je bio Haskić u 40. minuti iz penala.

Igrala se 47. minuta kada je Široki smanjio rezultat na 3:1 i to golom Vukoje iz penala.

Tri minute kasnije Anđušić po četvrti put matira nemoćnog golmana Širokog Brijega i Rođeni su ponovo imali tri gola prednosti.

Širokobriježani su u 63. minuti dobili novi penal i opet je sa bijele tačke siguran bio Vukoja.

Dvije minute kasnije Ćavar postiže treći gol za Širok, a konačnih 4:4 postavlja danas fenomenalni Vukoja u 86. minuti.

Velež je trenutno šesti sa 23 boda, dok je Široki Brijeg na drugoj poziciji sa 33 boda.