Sloga deklasirala Rudar u Simin Hanu i preuzela prvu poziciju

Fudbaleri Sloge Simin Han danas su kod kuće pobjedili ekipu Rudara iz Kaknja rezultatom 3:0.

Vrijedna tri boda osvojili su fudbaleri Sloge u današnjem susretu. Nakon kiksa Olimpica kod kuće, plavo-bijeli su danas uvjerljivo slavili nad gostima iz Rudara.

Sloga je do vodstva došla u 29. minuti kada je Stjepanović makazicama ispratio dodavanje Ostojića i efektno pogodio.

U drugom poluvremenu Sloga je nastavila sa napadima, a u 59. minuti su preko Stokića udvostručili prednost. Sloga je do trećeg gola stigla u 71. minuti, strijelac je po drugi put bio Stjepanović.

Sloga je nakon 11. kola na prvom mjestu Prve lige FBiH sa 25 bodova, dva više od Zvijezde i Olimpica. (A.P. | Tuzlanski.ba)