Subota, 8. Maja 2021.

Sloboda poražena na gostovanju kod Krupe

Krupa je u 26. kolu Premijer lige BiH savladala Slobodu sa 1:0 i došla je do velika tri boda u borbi za ostanak.

Krupa je potpuno dominirala terenom u prvom dijelu poluvremenu pa su sasvim zasluženo na odmor otišli kod rezultata 1:0.

Domći su poveli sa bijele tačke. Sjajni Golubović prvo je odbranio udarac Dujakovića i tako još jednom potvrdio da je pravi stručnjak za penale, ali nije Sloboda imala sreće jer je Mandić natrčao na loptu i pogodio je za 1:0.

Sloboda je tek u 59. minuti nakon duže vremena stvorila neku opasnost pred golom Krupe. Mišković je bio u šansi, ali nije uspio zabiti.

Krupa je bez većih problema održavala minimalnu prednost. Potpuno su zatvorili prilaze svom golu, a Sloboda je bila poprilično bezopasna i nije pravila veće probleme odbrani domaćeg tima u ovom susretu i na kraju je ostalo 1:0. (Tuzlanski.ba)