Slavlje igrača Slobode u svlačionici nakon vrijedne pobjede protiv Krupe

U okviru 7. kola nogometne Premijer lige BiH fudbaleri Slobode zabilježili su treću prvenstvenu pobjedu na gostovanju kod ekipe Krupe.

Crveno-crni nakon dobrog izdanja na terenu rezultatom 3:2 upisali zasluženu pobjedu koja će Slobodu zadržati na sredini tabele.

Zanimljivo da je svih pet pogodoka postignuto u drugom poluvremenu jer su mreže u prvih 45 minuta mirovale.

Vezano | Pogledajte najzanimljivije detalje i golove sa utakmice Krupa – Sloboda

“Zaista je bilo sjajnih prilika, dobrih akcija i mislim da gledatelji žele ovakve utakmice na bh. terenima. Nadam se će svaka naša iduća utakmica u gostima biti ovako efikasna i naravno u našu korist”, izjavio je šef struke crveno-crnih Gradimir Crnogorac.

Nakon susreta i osvojena vrijedna tri boda slavlje je počelo već u svlačionici. (Tuzlanski.ba)