Subota, 20. Aprila 2024.

Salihović postigao gol nakon devet minuta igre i to sa 30 metara (VIDEO)

Bh. reprezentativac Sejad Salihović je početkom ovoga mjeseca napustio redove Hoffenheima i prešao u kineski Guizhou Renhe, a danas je u premijernom nastupu za ovu momčad postigao prvijenac.

Guizhou Renhe je danas gostovao kod ekipe Changchung Yatai gdje je poražen rezultatom 2:1.

Igrao se deveti minut utakmice kada je Salihović u svom debitantskom nastupu u kineskoj Super Ligi postigao svoj prvijenac u dresu Guizhoua.

Bio je to gol za vodstvo gostiju od 0:1, no do kraja utakmice prednost je ispuštena pa su domaći na kraju slavili.

Sejad Salihović je zamijenjen u 62. minuti utakmice, a naš bivši reprezentativac Zvjezdan Misimović koji se vratio u redove Guizhoua je odigrao svih 90 minuta.

Danas su bili bolja momčad, no fudbaleri Changchunga su bili efikasniji i stigli do punog plijena. (Reprezentacija.ba)