Safet Sušić: “Publika na Tušnju zaslužila je više od igrača” (VIDEO)

Reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je danas u prijateljskom susretu na stadionu „Tušanj“ u Tuzli Lihtenštajn sa 3:0 (3:0).

Naš tim poveo je golom Vedada Ibiševića u 2’, a isti igrač u 14’ pogađa za 2:0. Na treći pogodak čekalo se do 24’ kada Edin Džeko pogađa mrežu Petera Jehlea. U drugom poluvremenu rezultat se nije mijenjao.

Selektor Safet Sušić nakon utakmice između ostalog je rekao: „Igrali smo dobro samo prvih trideset minuta, a utakmica traje devedeset. Drugo poluvrijeme je bilo loše. Ovo nam je dobra opomena pred kvalifikacionu utakmicu sa Kiprom.“

Sušić je također istakao kako je publika na stadionu Tušanj zaslužila mnogo više od onoga što su naši igrači na terenu pokazali u prijateljskom meču sa Lihtenštajnom. Izjavu selektora Sušića pogledajte u video prilogu članka. (Tuzlanski.ba)