Petak, 19. Aprila 2024.

Sa igračem manje fudbaleri Slobode neporaženi napustili stadion u Trebinju

U okviru 14. kola Premijer lige BiH fudbaleri Slobode i Leotara su remizirali na Stadionu Police u Trebinju rezultatom 1:1.

Već u 10. minuti susreta u redovima Slobode isključen je Karišik što je u velikoj mjeri otežalo susret izabranicima Mladena Žižovića. Nedugo nakon isključenja u timu Slobode požutio je i Husejinović.

U 45. minuti velika prilika za Slobodu. Maksimović izlazi sam pred Vukanovića, dva puta je fudbaler gostiju imao šansu da ugrozi gol domaćeg tima, ali Vukanović oba puta brani. Prvo poluvrijeme mogla se gledati loša fudbalska predstava u Trebinju bez izrazitih prilika.

U nastavku bolji fudbal na Policama. Leotar je bio nešto konkrentiji, a izdvaja se šansa Todorovića u 58. minuti, ali Bukvić brani njegov pokušaj.

Bolju igru u nastavku domaći krunišu u 72. minuti, kada je Aćimović pogodio za 1:0 i veliko slavlje domaćih fudbalera.

Kada se činilo da će Leotar upisati tri boda, golman Vukanović pravi veliku grešku u 89. minuti, postiže autogol za 1:1 i Sloboda se na kraju iz Trebinja vraća sa jednim bodom.

Ovome dodajmo da je u 87. minuti isključen trener Leotara, Brnaislav Krunić.