Petak, 19. Aprila 2024.

Reakcije Mehmeda Baždarevića prilikom golova Kipra (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine je u Nikoziji poražena od Kipra rezultatom 3:2. Naša reprezentacija je vodila rezultatom 0:2 na poluvremenu, da bi samo za 11 minuta Kipar preokrenuo rezultat i stigao do tri boda.

Selektor fudbalske reprezentacije Mehmed Baždarević teško je podnosio golove koje je njegova ekipa večeras primila od Kipra.

Naša reprezentacija nije iskoristila kiks Grčke protiv Estonije, te je tako umanjila šanse za plasman na Mundijal u Rusiju, naredne godine.

Iako je naša selekcija vodila rezultatom 0:2, na kraju je ipak poražena, a kako je Mehmed Baždarević doživio tri primljena pogotka, pogledajte u video prilogu.