Utorak, 16. Aprila 2024.

Prvi gol u engleskoj eliti: Mario Vrančić sjajno pogodio protiv Tottenhama

Norwich i Tottenham su večeras u okviru 20. kola engleskog Premiershipa podijelili bodove odigravši 2:2.

Domaći su stigli do vodstva u 19. minuti, kada je naš Mario Vrančić sjajno pogodio za 1:0.

Vrančić je u 33. minuti bio još jednom u glavnoj ulozi. Bh. fudbaler je maestralno asistirao Pukkiju, koji je postigao gol, ali VAR je poništio gol zbog ofsajda.

Gosti iz Londona su izjednačili u 55. minuti prelijepim golom Eriksena iz slobodnjaka, međutim šest minuta kasnije Aurier nespretno šalje loptu u svoju mrežu i ponovo je Norwich imao prednost.

Konačnih 2:2 postavlja Kane iz penala u 83. minuti.

Mario Vrančić je igrao do 75. minute za Norwich i večerašnji pogodak mu je bio prvi u Premiershipu.

Kako ne bi kršili autorska prava portali ne mogu objaljivati video snimke golova, gol Vrančića možete pogledati OVDJE.