Četvrtak, 25. Aprila 2024.

Projektil Edina Džeke protiv Bologne

U okviru 14. kola Serie A Inter je na stadionu Giuseppe Meazza ugostio ekipu Bologne, a trenutni rezultat je 1:1.

Gosti su poveli u 22. minuti golom Lykogiannis, da bi samo četiri minute kasnije Edin Džeko poravnao rezultat na 1:1.

Džeko je došao do lopte na rubu šestnaesterca i opucao iz prve bez oklijevanja. Način na koji je udario loptu je savršen i ona ulazi u gol pokraj lijeve stative. Da li je mogao to bolje odraditi? Vjerojatno ne.

U 36. minuti Inter je preokrenuo rezultat u svoju korist, a strijelac za 2:1 bio je Dimarco. Ubrzo viđen i treći gol u mreži Bologne. Strijelac je bio Martinez pred sami kraj prvog poluvremena za 3:1.