Prekinuta utakmica Sloge iz Simin Hana i Krajine

Revanš meč doigravanja za ulazak u Prvu ligu FBiH između domaćina Sloge Simin Han i Krajine iz Cazina prekinut je u drugom poluvremenu kod rezultata 4:0 za fudbalere Sloge.

• Sloga-Krajina1
  • Zbog čega je delegat odlučio da prekine utakmicu i fudbalere pošalje u svlačionicu nije poznato.

Nezvanično saznajemo da su pojedini fudbaleri Krajine namjerno sudiji prigovarali kako bi bili isključeni iz igre uz to su čak su pokušali da postignu i autogol.

Nakon kraćeg prekida objavljeno je kako utakmica neće biti nastavljena iako je do regularnog dijela ostalo još 20-tak minuta igre.

Potom su fudbaleri Sloge Simin Han ponovo izašli iz svlačionica i pozdravili prisutnu publiku koja ih je bodrila.

Strijelci za Slogu bili su:  Halilović,  dva puta Ibrahimović i Omerović . Crvene kartone u Krajini zaradila su čak trojica fudbalera.

Još uvijek zvanično nije poznato hoće li se ovaj susret registrovati trenutnim rezultatom koji je bio kod prekida. Ukoliko se to dogodi Sloga iz Simin Hana naredne sezone igrati će Prvu Ligu FBiH. (Tuzlanski.ba)