Postigao Hat-trick: Mladi reprezentativac BiH Armin Hodžić nova je zvijezda Dinama (VIDEO)

Fudbaleri zagrebačkog Dinama sinoć su u meču trećeg kola HNL-a deklasirali Inter iz Zaprešića rezultatom 5:1, a naš mladi reprezentativac Armin Hodžić odigrao je fenomenalno i postigao tri gola.

Dinamo je poveo u osmoj minuti kada je Armin Hodžić fantastično zatresao mrežu gostiju.

Igrala se 39. minuta, kada je nad Hodžićem skrivljen jedanaesterac koji je u gol pretvorio Fernandes.

Nestorovski je u 51. minuti smanjio na 2:1, ali pet minuta kasnije Fernandes je ponovo pogodio za Dinamo.

Do kraja meča, sjajni Armin Hodžić postigao je još dva gola. Prvo je u 58. minuti savladao Posaveca, da bi konačnih 5:1 postavio u 61. minuti.

Hodžić je odigrao svih 90 minuta za Dinamo, naš juniorski reprezntativac Amer Gojak ušao je u igru u 64. minuti, a nekadašnji igrač Sarajeva, Said Husejinović odigrao je drugo poluvrijeme za momčad Dinama. (Reprezentacija.ba)