Postigao gol i asistirao: Demirović za Freiburg odigrao najbolji meč u sezoni

Nogometaši Freiburga prošli su u četvrtfinale Njemačkog kupa nakon što su kao gosti razbili Hoffenheim sa 4:1, a najbolju utakmicu sezone odigrao je bh. reprezentativac Ermedin Demirović.

Zmaj je dobio šansu od prve minute, te je postigao gol i upisao asistenciju prije nego je izašao u 70. minuti.

Grifo je u 10. minuti doveo Freiburg u vodstvo, a isti igrač je povisio na 2:0 u 36. minuti. Autogol Schlotterbecka vratio je nadu domaćima u drugom dijelu, ali samo za kratko.

Prvo je Schade u 55. minuti postigao treći gol za Freiburg u 55. minuti na asistenciju Demirovića, a potom je naš igrač u 68. minuti postavio konačnih 4:1.