Poklonio pogodak Maroku: Milan Borjan napravio najveću golmansku grešku na SP-u

Golman reprezentacije Kanade Milan Borjan napravio je katastrofalnu grešku u 4. minuti utakmice između njegove selekcije i Maroka, nakon koje je Hakim Ziyech rutinski postigao gol za 1:0.

Naime, spomenuta situacija desila se na samom početku utakmice, tačnije u 4. minuti kada je jedan igrač Kanade vratio loptu Borjanu, a on umjesto da je izbije, napravio je veliku glupost i dodao loptu direktno u noge Ziyechu kojem nije bilo teško da je pošalje u praznu mrežu.

Pogledajte pogodak OVDJE.

Nakon što je shvatio šta je uradio, Borjan se uhvatio za glavu i zbunjeno je gledao prema svojim saigračima, no i njemu je bilo jasno da je napravio veliku grešku i da krivica isključivo njegova.

U isto vrijeme igra se i utakmica između Hrvatske i Belgije, a ukoliko Maroko dođe do pobjede i osvoji tri boda, s prve pozicije će proći u nokaut fazu.