Srijeda, 24. Aprila 2024.

Pogledajte sve golove sa utakmice Sloboda – Podgrmeč (VIDEO)

sloboda podgrmec golov

Fudbaleri Slobode nastavili uspješan niz u proljetnom dijelu prvenstva

Iako šef stručnog štaba u jučerašnjoj utakmici nije mogao računati na lakše povrijeđenog kapitena Gradimira Crnogorca, golobradi mladići u crveno-crnim dresovima deklasirali su svog protivnika iz Sanskog Mosta ekipu Podgrmeća.

Mrežu gostiju načeo je u 37 minuti Šerif Hasić iz slobodnog udarca, na 2:0 povisio je u 40 minuti Mirnes Selamović. U dugom dijelu utakmice za potpuni potop gostiju pobrinuo se Čejvanović koji je sva dva pogotka potvrdio sigurnu i ubjedljivu pobjedu Slobode. U video prilogu članka pogledajte sve golove sa utakmice Sloboda – Podgrmeč, neke od izglednijih prilika kao i izjavu šefa stručnog štaba Smajila Karića:

Tuzlanski.ba / (Video: J.J.)