Pogledajte slavlje iz svlačionice Slobode nakon pobjede u Mostaru

Sloboda je u okviru petog kola Premijer lige BiH slavila protiv Veleža u Mostaru rezultatom 2:0 i u Tuzlu crveno-crni nose puni plijen.

Fudbaleri Slobode stigli su do vodstva protiv Veleža u Mostaru u 27. minuti susreta kada su pogodili nakon ubačaja iz kornera, strijelac je bio Dženis Beganović. U 67. minuti susreta Saša Maksimović je šutirao, golman Veleža nespretno intervenisao i Sloboda je povela sa 2:0 što je ispostavit će se konačan rezultat utakmice.

Vezano | Sjajno izdanje Slobode u Mostaru: Pobjeda protiv Veleža za povratak na lidersku poziciju

Nova tri boda putuju u Tuzlu a izabranici Mladena Žižovića su pobjedu počeli slaviti već u svlačionici, uz napomenu da su pripreme za derbi protiv Sarajeva već počele.