Srijeda, 24. Aprila 2024.

Pogledajte kako su fudbaleri Zrinjskog proslavili titulu prvaka BiH (VIDEO)

U pretposljednjem kolu BHT Premijer lige BiH Zrinjski je osvojio naslov prvaka Bosne i Hercegovine visokom pobjedom nad ekipom Mladosti Doboj Kakanj u gostima sa 3-0.

Nakon što je ekipi Mladost u drugoj minuti susreta poništen regularan gol zbog nedozvoljene pozicije plemići su do vodstva došli u 19. minuti kada je nakon odlične akcije Mešanović primio loptu i preciznim udarcem savladao golmana domaće ekipe za 0-1. Gosti su pitanje pobjednika riješili u 67. minuti golom Mešanovića iz penal, da bi na 3-0 povisio Nemanja Bilbija osam minuta kasnije.

Nakon završetka susreta fudbaleri Zrinjskog skupa sa navijačima započeli su slavlje ukupno četvrte titule prvaka BiH koju su osvojili. (Tuzlanski.ba)