Utorak, 23. Aprila 2024.

Pogledajte kako je Modrić spasio Real: Poput Bolta pretrčao 70 metara (VIDEO)

Real je svojim navijačima priredio novi šok – u 90. minuti primio je gol za 2:2 i tako prokockao pobjedu na gostovanju kod Levantea.

Moglo je biti i gore za španskog i evropskog prvaka da sinoć posebno raspoložen nije bio Luka Modrić, za kojeg se svi slažu da je bio najbolji igrač Zidaneove ekipe.

Hrvatski veznjak posebno se istaknuo u 57. minuti kada je pretrčao gotovo cijeli travnjak i spasio Realov gol. Nakon jednog kornera gostiju i loše akcije, Modrić je morao sam braniti opasan kontranapad Levantea.

Pretrčao je 70 metara u lovu za domaćim ofenzivcem i sjajnom reakcijom u Realovom kaznenom prostoru izbio mu loptu.

Modrićevo spašavanje Realovog gola pogledajte na videu od 7:50.