Pogledajte golove sa utakmice Sloboda – Radnik (VIDEO)

Fudbaleri Slobode danas nisu uspjeli nastaviti niz domaćih pobjeda u proljetnom dijelu prvenstva.

Radnik iz Bijeljine je nakon osvojenog boda na Grbavici protiv Željezničara uspio da ostane neporažen i danas na Tušnju.

Gosti su poveli u 43 minuti preko Slađana Antića koji je iskoristio neopreznost domaće odbrane  i bez većih problema matirao golmana Slobode.

U drugom poluvremenu šef struke Crveno-crnih Husref Musemić iz igre povlači Muhameda Mujića a na teren šalje Damira Mehidića koji mu se odužio golom u 51. minuti.

Sloboda je do kraja susreta pokušavala da pronađe način kako bi sva tri boda ostala na Tušnju ali su gosti osujetili su svaki napad fudbalera Slobode.

U narednom 23. kolu Sloboda gostuje na Grbavici kod ekipe Željezničara čiji su fudbaleri danas slavili visoku pobjedu u gostima kod Viteza rezultatom 4:1. (Tuzlanski.ba)